Tere tulemast meie kodulehele

Meie Tartu pandimaja avamine toimub uuel aastal. Seni võite tutvuda meie teenustega või koostööhuvi korral meiega ühendust võtta, kasutades selleks kontaktivormi. Rohkem infot meie Facebooki lehel “Pandimaja Kullake”

Ehete hindamine

Tartu Pandimaja > Ehete hindamine

Ehete hindamine

Soovite lasta oma ehted hinnata professionaalil ning saada teada nende tegelik turuväärtus? Tooge oma ehted meie eksperdile hindamiseks pandimajja Kullake (aadress: Kalda tee 15, Tartu) ning saage teada oma kuldesemete tõeline väärtus. 

kulla müük pandimajas Kullake

Hindamistööd viib läbi kogenud spetsialist, misjrel võite olla kindlad, et saate meilt oma ehetele kvaliteetse ning asjatundliku hinnangu. Omame aastatepikkust kogemust ehete ostu/müügi valdkonnas ning saame teile alati asjatundlikku nõu pakkuda.

Lisaks traditsioonilisele kohapeal hindamisele pakume ka veebi teel umbkaudse hindamise võimalust. Selleks kasutage allolevat kontaktivormi või võtke meiega ühendust kirjutades
kullake@tartupandimaja.ee või helistades numbrile 662 60 90 meie pandimaja lahtioleku aegade raames. 

Kõige lihtsam viis on kasutada allpool olevat hinnapäringuvormi, kuhu saate laadida üles pildid oma ehtest ning lisainformatsiooni, mis võib meile hindamise lihtsamaks teha. Vastame teile alati esimesel võimalusel ning enamasti juba samal tööpäeval.

Laen käsipandi tagatisel Tartus, Kalda Tee 15. Tel: 662 60990

Ehete- hõbeda- ja kulla kokkuost

Kui teil on ehteid või väärismetalle, mida soovite müüa, võtke meiega kindlasti ühendust. Ostame teie seisma jäänud ehted, olgu need kullast või hõbedast. Lisaks huvitab meid ka puhas hõbe- ja kuld. Maksame alati turu kõrgeimat hinda (loe: kulla hind) ning võtame teie esemeid ka komisjonimüüki.

Lugege pikemalt meie teenustest: kulla kokkuost, hõbeda kokkust ning ehete kokkuost ning tutvuge teemaga lähemalt. Võtke meiega ühendust ning teeme teie väärisesemete eest pakkumise esimesel võimalusel.

Navigatsioon

Veebihindamine

Maksame kuni 80% eseme väärtusest kasvõi samal päeval!

Tarmo Kaldam

Asutaja ja omanik
Olles Eesti pandimajade turul juba teist aastakümmet tean hästi, mida kliendid vajavad. Oleme oma klientidele alati olemas ning pakume usaldusväärset ning konfidentsiaalset teenust!

Ehete hindamise KKK

Lugege, mida on paljud meie kliendid juba küsinud

Ehete hindamine meie pandimajas kohapeal on meie klientidele tasuta. Samuti teeme omapoolse pakkumise veebi teel teile täiesti tasuta. Seega, kui teil on väärisesemeid, mis vajavad hindamist, võtke meiega julgelt ühendust.

Tavaliselt kohapeal võtab ehete või muude esemete hindamine aega ca 10 minutit, olenevalt muidugi, millise ehtega on tegu.