Tere tulemast meie kodulehele

Meie Tartu pandimaja avamine toimub uuel aastal. Seni võite tutvuda meie teenustega või koostööhuvi korral meiega ühendust võtta, kasutades selleks kontaktivormi. Rohkem infot meie Facebooki lehel “Pandimaja Kullake”

Hõbeda kokkuost

Tartu Pandimaja > Hõbeda hind

Hõbeda kokkuost Tartus, Kalda tee 15

Hei sõber, hetkel me hõbedat kokku ei osta. Hõbeesemete realiseerimiseks soovitame pöörduda Luutari või Tavidi esindusse.

Meie Tartu pandimaja Kullake (aadress: Kalda tee 15, Tartu linn) on spetsialiseerunud muuhulgas hõbeda ja hõbeehte kokkuostule ning müügile. Kui soovite pantida või müüa hõbedat, hõbemünte, hõbeplaate, hõbekette või mistahes muid hõbedast ehteid või esemeid – olete õigel kodulehel.

Kui te olete otsustanud oma seismajäänud hõbeesemed realiseerida, küsige kindlasti meie käest hinnapakkumist, kirjutades meile kullake@tartupandimaja.ee või helistades meile 662 6090. Samuti saate meiega ühendust võtta, või küsida oma esemele hinnapakkumist kasutades selleks allpool olevat kontaktivormi, kuhu saate sisestada oma hõbeesemeid puudutava info ning oma hinnasoovi ning lisada ka paar pilti, et saaksime teie esemest parema ülevaate.

komisjonimüük

Seejärel võtame teiega ühendust esimesel võimalusel ning teeme omapoolse hinnapakkumise. Eseme meile müümiseks saate tulla meie esindusse Tartus, Annelinnas, Kalda tee 15 ning maksame teile raha kätte kohapeal või ülekandega teie poolt soovitud pangakontole.

Meie aktuaalse hõbeda grammi ostuhinna leiate alljärgnevast tabelist, mida uuendame igapäevaselt vastavalt vajadusele. Siit postitusest leiate kogu informatsiooni, mida peate teadma meie hõbeda kokkuostu protsessist ning huvi korral vaadake ka meie teisi postitusi: kulla hind ning kulla kokkuost.

Pandimaja hõbeda kokkuostu hind

Viimati uuendatud: 19.03.2023

Milline metall on hõbe?

Hõbe (argentum – ladina k.) mille keemiline element on sümboliga Ag ning mille järjenumbriks on keemilises tabelis 47. Hõbe on omale iseloomuliku heleda läikega ning üks suurima peegeldusvõimega väärismetalle. Lisaks sellele, on hõbedal suurepärane soojusjuhtivuse võime ning ta on pehme ning plastne metall.

Hõbe on keemiliselt väheaktiivne, kuid reageerib näiteks vesiniksulfiidiga, ehk niiskes õhus tumendab see hõbeda pealispinda. Kui hõbedat lämmastikhappega kuumutamisel ka oksüdeerijatega moodustab see paljude erinevate metallidega (nt kuld, plaatina) sulameid.

Looduses leidub hõbedat piiratud koguses ning selle peamine kulu on kaevandamisele minev kulu, mis on ka üks faktoreid, mis mõjutab hõbeda hinda. Enamus maailma hõbedast saadakse teiste metallide (vask, kuld, tina ja tsink) rafineerimise kõrvalsaadusena.

hõbeda kokkuost

Hõbeda ajalugu, kasutusvaldkonnad ja hind

Hõbe oli levinud juba väidetavalt 3000 a eKr, Hiinas, Egiptuses ja Pärsias. Hõbedat on kasutatud väärismetallina juba tuhandeid aastaid ning sellest vermitakse nii münte, kui ehteid, aga ka kalleid sööginõusid ning samuti saab tänapäeval investeerida hõbedafutuuridesse.

Lisaks ehetele ja kaunistustele kasutatakse hõbedat ka laialdaselt erinevates tööstustes, nagu elektroonikatööstus ning näiteks taastuvenergia sektoris, tänu selle headele füüsikalistele omadustele.

Hõbeda hinna peamiseks mõjutajaks on pakkumine ja nõudlus maailmaturul ning selle enda tootmiskulu, mis kokku teebki hõbeda maailmaturu hinna. Kui te soovite vaadata aktuaalset reaalajas hõbeda hinda, vajutage siia.

Hõbeda müük - ostame teie hõbeda!

Kui soovite müüa oma hõbedast kaelaekee, sõrmuse, keti, ripatsi või mistahes muu hõbedast eseme või ehte, võtke meiega ühendust ning küsige täpset pakkumist! Tulge meie esindusest läbi ning hindame teie eseme kõigest mõne minuti jooksul ning eduka tehingu korral maksame raha kätte kohapeal. Pakkumise saate küsida ka kontaktivormi abil, mis on teile kõige mugavam. Lisage kontaktivormi oma andmed, andmed oma hõbeeseme kohta ning teie umbkaudne hinnasoov. Kindlasti ärge unustage lisada vähemalt ühte pilti, et saaksime teie esemest parema ülevaate ning seeläbi anda täpsema hinnangu.

Navigatsioon

Veebihindamine

Maksame kuni 80% eseme väärtusest kasvõi samal päeval!

Tarmo Kaldam

Asutaja ja omanik
Olles Eesti pandimajade turul juba teist aastakümmet tean hästi, mida kliendid vajavad. Oleme oma klientidele alati olemas ning pakume usaldusväärset ning konfidentsiaalset teenust!

Enim küsitud küsimused ja vastused

Lugege, mida on paljud meie kliendid juba küsinud

Kui teil on hõbeesemed, aga soovite teada nende täpset hinda, siis võtke meiega ühendust, kasutades selleks ülalpool olevat kontaktivormi. Sealtkaudu saate meile saata teie esemetest pildid ning koos teie poolt edastatud informatsiooniga saame teile teha esmase hinnapkkumise. 

Hõbeda hind sõltub suuresti sellest, milline on see maailmaturul. Meie poolt makstava hõbeda hinnagraafiku leiate minnes meie avalehele (vajutage selleks siia), kus on väljatoodud täpne ning aktuaalne graafik.

Jah. Meile võib pakkuda kõiki tüüpi hõbedast esemeid, milles on kõrge hõbedasisaldus. Selleks, et saada täpsem pakkumine, tooge oma esemed meie esindusse kohapeale või saatke meile oma esemetest pildid, kasutades selleks ülalpool olevat vormi.