Tere tulemast meie kodulehele

Meie Tartu pandimaja avamine toimub uuel aastal. Seni võite tutvuda meie teenustega või koostööhuvi korral meiega ühendust võtta, kasutades selleks kontaktivormi. Rohkem infot meie Facebooki lehel “Pandimaja Kullake”

Hõbeda hind

Tartu Pandimaja > Hõbeda hind

Millest sõltub hõbeda hind?

Hõbeda hind sõltub eelkõige sellest, milline on hetke hõbeda maailmaturuhind, mille määrab omakorda see, milline on hõbeda nõudlus ja pakkumine. Vastavalt sellele, milline on hõbeda hind maailmaturul, määrame ka meie oma hõbeda kokkuostu hinna, mida maksame grammi eest.

Hõbeda hind on olnud üldiselt läbi aja üsna stabiilne ning selle hinnaliikumine sarnaneb kulla hinnale. Hõbe on stabiilne varaklass ning sobib hästi ka investeeringuteks, kuid on siiski märkimisväärselt odavam kui kuld, sellegipoolest kasutavad paljud investorid kulda- ja hõbedat oma portfellides investeerimisega seotud riskide maandamiseks. Kindlasti vaadake huvi korral ka meie postitust: kulla hind ning kulla kokkuost.

Pandimaja Kullake

Hõbeda hind (ostame)

Viimati uuendatud: 19.03.2023

Peamised hõbeda hinna mõjutajad

Hõbeda hind võib sõltuda hõbeesemete puhul ka nende erilisusest või sellest, milline on nende ajalooline taust. Näiteks erilise lauahõbeda eest, mis pärineb mõnest ajaloorikkast kohast, võime maksta kõrgemat hinda, kui tavalise hõbedast plaadi eest. Kui te soovite teada saada oma hõbeeseme hinda, kasutage allolevat vormi, et saada täpne hinnapakkumine.

Kontaktivormi jätke oma andmed ning oma hõbeeset puudutav kirjeldus, samuti teie eeldatav hinnasoov ning võimalusel lisage kindlasti meile ka mõned pildid, et saaksime ehet paremini hinnata. Vastame teile hinnapakkumisega esimesel võimalusel ning kiireloomulisematel asjaoludel võite külastada ka meie esindust Tartus, Annelinnas, Kalda tee 15 aadressil.

Hõbeda hinna kujunemine

Hõbeda hinna kujunemisel on mitmeid tegureid, mis mõjutavad selle lõpptulemust. Üks neist teguritest on maailma majandusolukord. Näiteks majanduskriisi ajal pöörduvad investorid sageli turvalisemate varade, nagu kulla ja hõbeda poole, mis võib nende hindu tõsta. Samuti võivad geopoliitilised pinged ja inflatsioon hõbeda hinda mõjutada.

Lisaks sellele mängib hõbeda hinna kujunemisel rolli selle nõudlus tööstuses. Hõbedat kasutatakse laialdaselt elektroonikas, meditsiinis ja taastuvenergia sektorites. Kui nõudlus nendes sektorites kasvab, võib see tõsta ka hõbeda hinda. Samuti võivad tehnoloogilised arengud ning uute metallide kasutuselevõtt nendes sektorites tulevikus hõbeda nõuldust ning hinda vähendada.

Hõbeda hind on peamiselt seotud kaevandamiskulude ja tootmisega ning seejärel nõudluse ja pakkumisega. Kui kaevandamise ja tootmise kulud suurenevad, võib see mõjutada ka hõbeda hinda ülespoole. Samuti võivad kaevandustes streigid ja loodusõnnetused piirata hõbeda pakkumist, mis võib samuti hõbeda hinnale positiivselt mõjuda.

Hõbeda hinna puhul võib mõningane mõju olla ka valuutakurssidel, kuna hõbedat kaubeldakse ülemaailmsel turul peamiselt USA dollarites. Kui USA dollari väärtus suureneb euro suhtes, võib see tähendada hõbeda kallinemist Eestis, kuid sellised kõikumised on marginaalsed. Meie sätime oma hõbeda kokkuostu hinna eelkõige maailmaturu hindade järgi.

Kokkuvõttes sõltub hõbeda hind paljudest teguritest, mis võivad suuresti varieeruda. Seetõttu on oluline jälgida hõbeda hinnamuutusi, eriti, kui olete otsustanud hõbedasse investeerida või teha oma olemasoleva hõbedaga müügitehinguid.

Telefoni parandus Tartus pandimajas Kullake

Ostame teie hõbeehted ning hõbeesemed!

Kui te soovite müüa oma seisma jäänud hõbeesemed, küsige meilt kindlasti hinnapakkumist ning vastame teile alati esimesel võimalusel. Vaadake kindlasti ka meie teenuse kirjeldust: hõbeda kokkuost, kus oleme detailsemalt peatunud oma kokkuostu protsessi tutvustamisel.

Navigatsioon

Veebihindamine

Maksame kuni 80% eseme väärtusest kasvõi samal päeval!

Tarmo Kaldam

Asutaja ja omanik
Olles Eesti pandimajade turul juba teist aastakümmet tean hästi, mida kliendid vajavad. Oleme oma klientidele alati olemas ning pakume usaldusväärset ning konfidentsiaalset teenust!

Enim küsitud küsimused ja vastused

Lugege, mida on paljud meie kliendid juba küsinud

Meie aktuaalse hõbeda hinna graafiku leiate meie pealehelt vajutades SIIA. Kui te soovite oma eseme kohta täpset hinnapakkumist, kasutage selleks ülalpool olevat veebihindamise vormi või tulge meile külla meie Tartu pandimajja.

Hõbeda hinda reaalajas saate vaadata näiteks SIIT