Tere tulemast meie kodulehele

Meie Tartu pandimaja avamine toimub uuel aastal. Seni võite tutvuda meie teenustega või koostööhuvi korral meiega ühendust võtta, kasutades selleks kontaktivormi. Rohkem infot meie Facebooki lehel “Pandimaja Kullake”

Ehete kokkuost

Tartu Pandimaja > Ehete kokkuost

Ehete kokkuost Tartus, Pandimaja Kullake

Kas teil on ehteid, olgu need hõbedast, kullast või mõnest muust väärismetallist lihtsalt seismas ning te soovite neist vabaneda ning natuke lisaraha teenida? Sellisel juhul olete õiges kohas!

Ehete kokkuost Tartus, Annelinnas, Kullakese pandimajas aadressil: Kalda tee 15. Lisaks saate müüa meile oma ehted ka veebi teel, selle jaoks kasutage kontaktivormi ja küsige meilt oma eseme jaoks hinnapakkumist. Ostame kokku kõiki tüüpi ehteid ning eriti huvitatud oleme kuld- ja hõbeehete ostmisest.

Ehted on populaarsed juba aastatuhandeid ning neid tehakse igale maitsele ning paljudest erinevatest väärismetallidest. Juba aegade algusest on inimesed kasutanud ehteid kui kehakaunistusi, millega saab rõhutada oma välimust või kostüümi. Ehetel on tihti ka sümboolne väärtus, näiteks põlvest põlve pärandatud ehete puhul ning neil, millel on mistahes omanäoline ajalugu.

Milliseid ehteid kokku ostame?

Meile võib pakkuda müügiks nii disainer- kui käsitööehteid, aga ka lihtsamaid eksemplare. Lisaks ehetele võite meile pakkuda ka erinevaid muid väärisesemeid, nagu:

 • Ketid
 • Kõrvarõngad
 • Sõrmused
 • Medaljonid
 • Ripatsid
 • Kaelakeed- ja ketid
 • Prossid
 • Lipsunõelad
 • Juukseklambrid
 • Uurid

Kuidas toimib ehete hindamine?

Hindame teie ehted meie pandimajas kohapeal või veebi teel ning maksame raha meie pandimajas kohapeal kohe kätte (loe pikemalt: ehete hindamine).  Kui teie ehetel on kriimustusi või need on kahjustatud, pole probleemi, oleme ka sellistest ehetest huvitatud.

Ehete hindamine toimib selliselt, et meie ekspert määrab kindlaks teie ehte väärtuse ning maksame teile kas ehtes sisalduva väärismetalli eest grammi hinda või teeme individuaalse pakkumise ehte enda eest. Vääriskivide olemasolul hindame ka nende väärtuse ning maksame teile sellele vastavalt õiglast ning enamasti turu kõrgeimat hinda (vaata sarnastel teemadel meie kodulehelt: kulla kokkuost, kulla hind, hõbeda kokkuost)

Tartu pandimaja

Miks valida ehete müügiks just meie pandimaja?

Ehete hindamine toimib selliselt, et meie ekspert määrab kindlaks teie ehte väärtuse ning maksame teile kas ehtes sisalduva väärismetalli eest grammi hinda või teeme individuaalse pakkumise ehte enda eest. Vääriskivide olemasolul hindame ka nende väärtuse ning maksame teile sellele vastavalt õiglast ning enamasti turu kõrgeimat hinda.

 • Kiire tehing – hindame teie ehted kohapeal kõigest 5-10 minuti jooksul ning veebi teel enamasti samal tööpäeaval. Müügiprotsess on lihtne ning raha maksame kohe kätte!

   

 • Paindlikkus – müües oma ehted meile veebi teel, tuleme ehetele ise järele või tasume teie eest postikulud. Selleks, et teada saada, kas soovime teie ehet osta, saatke meile hinnapäring.

   

 • Konfidentsiaalsus – paljud meie kliendid hindavad konfidentsiaalsust ning professionaalsust ehete müügitehingute läbiviimisel. Meie peale võite alati kindlad olla

   

 • Professionaalsus – meie pandimaja töötajad on koolitatud ning omavad aastatepikkust kogemust ehete hindamisel. Anname teile alati adekvaatset ning objektiivset nõu!

   

 • Kõrge hind – Maksame enamasti turu kõrgeimat hinda ning meie väärismetallide kokkuostuhinnad on enamasti sama kõrged Eesti suurimate kokkuostjatega

 • Komisjonimüügi võimalus – Meie klientidel on võimalik tuua oma ehted meie juurde ka komisjonimüüki.
Tarmo Kaldam

Küsi ehete müügi hinnapakkumist!

Selleks, et saada ehete eest hinnapakkumine, võtke meiega ühendust telefonil 662 9060 või kirjutage meile kullake@tartupandimaja.ee ning vastame teile esimesel võimalusel.

Kõige mugavam viis pakkumise saamiseks on, kui täidate veebihindamise vormi, mis asub lehe allosas. Sinna saate jätta meile oma kontaktandmed ning lisainfot oma eseme kohta, samuti üles laadida pildid oma ehetest.

Lisaks ehete kokkuostule pakume oma klientidele ka võimalust tuua oma ehted komisjonimüüki

Navigatsioon

Veebihindamine

Maksame kuni 80% eseme väärtusest kasvõi samal päeval!
Kulla kokkuost Tartus, tartu pandimaja

Tarmo Kaldam

Asutaja ja omanik
Olles Eesti pandimajade turul juba teist aastakümmet tean hästi, mida kliendid vajavad. Oleme oma klientidele alati olemas ning pakume usaldusväärset ning konfidentsiaalset teenust!

Ehete kokkuost KKK

Lugege, mida on meie kliendid juba küsinud

Ostame kõiki tüüpi ehteid, kui need on mingil viisil väärtuslikud. Ehk meile võib tuua ehteid, mis on näiteks hõbedast, kullast või plaatinast. Samuti võib meile pakkuda erinevaid väärtuslike sulamitega valmistatud ehteid. Pakkumiseks sobivad kõiksugused ehted, nagu kaelaketid, ripatsid, kõrvarõngad, sõrmused, tiaarad või mistahes muud tüüpi ehted. 

Maksame ehete kokkuostu puhul reeglina juhtumipõhiselt ehk individuaalselt olenevalt ehtest. Tavaliselt jääb meie poolt pakutud summa kusagile 60-80% ehte väärtuse juurde. See võib aga erinevate ehete puhul suuresti erineda.

Jah. Kuldehted on ühed populaarseimad ehted, mida meile pakutakse ning kuldehete kokkuost ning hilisem müük on ka meie üheks põhitegevuses. Kindla pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust.