Tere tulemast meie kodulehele

Meie Tartu pandimaja avamine toimub uuel aastal. Seni võite tutvuda meie teenustega või koostööhuvi korral meiega ühendust võtta, kasutades selleks kontaktivormi. Rohkem infot meie Facebooki lehel “Pandimaja Kullake”

Ettevõttest

Tartu Pandimaja > Meie lugu

Meie ettevõtte lugu

Meie pandimaja on välja kasvanud Luutari pandimajade ketist. Kuna Tarmo Kaldam on ühest Luutari  kaasasutajatest, teab ta läbi 16 aasta omandatud kogemustele toetudes, hästi mis on kliendile parim ja milline peab olema tänapäevane pandikas.  Kuna elu toob ikka uusi väljakutseid, otsustas Tarmo 2022 aastal alustada uue pandimaja kontseptsiooniga Tartus ning loodetavasti ei jää see tulevikus ainsaks Kullakese pandimajaks Eestis.

Oleme veendunud, et kellegi teise vana on kellegile uus. Tegu on rohelise mõtteviisiga, mis on ühtlasi kasulik  meie kõigi planeedile. Tänu sellistele teenustele visatakse  vähem asju minema ning mitmed kasutatud esemed, alates elektroonikast kuni erinevate väärisesemeteni leiavad uued omanikud.

Oleme oma kontseptsiooni loonud selliselt, et meie pandimajas oleks kliendile mugav ning turvaline, et meie teenused oleks võimalikult konfidentsiaalsed ning usaldusväärsed. Kullakese esimene Tartu esindus ongi tehtud selliselt, et meil kõigil siin hea olla oleks.

Navigatsioon

Veebihindamine

Maksame kuni 80% eseme väärtusest kasvõi samal päeval!

Tarmo Kaldam

Asutaja ja omanik
Olles Eesti pandimajade turul juba teist aastakümmet tean hästi, mida kliendid vajavad. Oleme oma klientidele alati olemas ning pakume usaldusväärset ning konfidentsiaalset teenust!